LatvianRussian (CIS)
 
 

Bērnu dzimšanas dienas vai vārda dienas ballītes

 

 

dzimdiena

Svētki ir domāti tam, lai mēs varētu atpūsties no ikdienas rutīnas, kopā ar saviem mīļajiem jauki pavadītu laiku un iegūtu jaunus iespaidus un emocijas. Visa gada garumā ir tik daudz dažādu svētku, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir dzimšanas diena. Šajā dienā īpašs jūtas ikviens.

 

Visskaistākās un gaidītākās dzimšanas dienas svinības ir bērnībā. Jautras rotaļas, draugi, svinību galds, pārsteigumi, dāvanas, smaidi un bezgala patīkamas emocijas! To visi bērns mirdzošām acīm gaida piepildāmies savā īpašajā dienā. Lai attaisnotu šīs gaidas, vecākiem ir jāiegulda svētku organizēšanā ne mazums pūļu, izdomas un laika. Bieži vien ir nepieciešama profesionālu svinību organizētāju palīdzība, jo arī vecāki vēlas šos svētkus svinēt un ballēties līdz ar saviem mīļajiem.

 

 
 

SAPŅU RŪĶIS labprāt noorganizēs

 

 

 

visjautrāko, vissirsnīgāko, visneaizmirstamāko BĒRNU BALLĪTI

 

 

 

gan pie sevis namiņā, gan jabkurā citā JUBILĀRA izvēlētā vietā!

 

 

 
 

 

 

 

BALLĪŠU SCENĀRIJI (klikšķini uz vēlamās bildes):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Indiāņu svētki                                                   indiani

 

 

Princese Elza un Anna (multfilma "Ledus sirds")

 

Mikipele Minnija

 

Princese un Varde

 

Cirka festivāls

 

Dullais Desinieks - tīņiem

 

Piktie putni (Angry bird)

 

Salātlapiņa (multfilma "Sapinušies")

 

Feju Krustmāmiņa

 

Skauti

 

Zibens Makvīns (multfilma "Vāģi")

 

Minioni

 

Zinātnieku Ballīte

 

Trusītis Pēterītis un Benjamins

 

Lelles Drakulaura un Vulfa (Monster High)

 

Auniņš Timijs - lielā maska

 

Briedis Rūdolfs - lielā maska

 

 

 mid img 8437IMG 8985 webmid img 8590

   Pepija Garzeķe un Pirāts                     Rūķīši                                 Pūks un Sivēntiņš

 

 mid img 8719mid img 8540mid img 8771

 
 

 mikipeleputnimonster high

        Mikipele Minnija                      Piktie Putni                                    Monster High

 

frozenkarlsonsfeja

         Ledus sirds                                 Karlsons un Brālītis                 Feju Krustmāmiņa

 

indianitrusisidsc 0390

 

          Indiāņi                               Trusīši Pēterītis un Banjamiņš                  Salātlapiņa 
 
 

 

 minioni-01.jpgDSC_0093labota_2.jpg

 

                                   Minioni                                                              Zinātnieku ballīte
 
baneris_kosmosa_ballite-01.jpg
 
 

Ar ko sākt?

 

 

 

 

Iesākumā vajadzētu noteikt svinību LAIKU. Visjaukāk, protams, ja ballīti ir iespējams organizēt īstajā svinību dienā. Tomēr ne vienmēr tā iekrīt brīvdienās. Ja bērns mācās bērnudārzā, tad svētkus var svinēt tur. Iepriekš saskaņojot ar audzinātājām ballītes laiku, Sapņu Rūķa draugi no Pasaku meža ieradīsies ciemos uz "dārziņu" pie gaviļnieka.

 

Ballītes VIETAS izvēlē ir jārēķinās galvenokārt ar ciemiņu skaitu un plānotajām aktivitātēm. Sapņu Rūķa namiņā Torņakalnā optimālais viesu skaits ir līdz 15 bērni (+vecāki). Namiņš ir pielāgots bērnu pasākumiem (ziepju burbuļu mašīna, disko gaismas, rūķa "dārzs" mazākajiem, kopīgs svinību galds, vecāku telpa u.c.). Jaukas svinības var sarīkot Zooloģiskajā dārzā, piknikā pie jūras, pārgājienā u.c.

 

 

 

Svētku atmosfēra

 

 

Ballīti var organizēt arī pie sevis mājās. Šajā gadījumā vairāk nepieciešams padomāt par svinību vietas NOFORMĒJUMU. Bērni ar prieku iesaistās ballītes vietas greznošanā. Baloni ir neaizstājams dekoratīvs elements bērnu ballītēs. Pie mums iespējams pasūtīt balonus pildītus ar hēliju par īpaši patīkamām cenām. Vasara ir piemērots laiks dārza ballītēm. Dārzā var droši izmantot tādas aktivitātes, kuras telpās nebūtu vēlamas, piemēram, stafetes ar ūdeni, spēles ar bumbas mešanu.

 

 

Atbilstošu noformējumu ir pelnījis arī CIENASTA GALDS. Bērniem mazāk svarīgi, kas tiks likts uz galda. Svarīgāk, kā tas izskatīsies un kāds būs stāsts par to. Parasts kvass, kuru Pirāts dēvē par rumu, kā arī mazas kotletītes, kuras Karlsons mīl ēst kopā ar krāsainajām konfektītēm, pazudīs no galda daudz ātrāk. Ja vecākiem tomēr nav tik daudz laika, lai sarūpētu svinību ēdienus, tad bērnu ballītēs vienmēr „uz urrā aizies” dažādas picas.

Gan svinību vietas, gan cienasta galda noformējums ir atkarīgs no  izvēlētās ballītes TEMATIKAS. Princešu svinības, Džungļu ballītes, Pirātu dzīres, Rūķu svētki – te izdomai nav robežu! Svarīgi izzināt jubilāra intereses. Ja mazais gaviļnieks jau kādu laiku ir aizrāvies ar Vinnija Pūka multfilmu skatīšanos, kā arī lielveikalu bērnu rotaļlietu plauktos šim Septiņjūdžu meža iemītniekam pievērš pastiprinātu uzmanību, tad Pūks un viņa draugi būs gaidītākie ciemiņi no pasakas.

 

 

 

Laipni lūgti!

 

 

Kad viss iepriekšminētais ir apsvērts, vajadzētu sākt gatavot IELŪGUMUS. Lielākie bērni šo darbiņu labprāt veiks paši. Pieaugušajiem vajadzētu tik sarūpēt dažādas krāsas aplikācijas papīru, PVA līmi, krāsainus zīmuļus, šķēres ar apaļiem galiem, uzlīmītes utt. Ielūgumā var norādīt par ciemiņa īpašu sagatavošanos uz svinībām (tematisks tērps, dažādi rekvizīti, sagatavots priekšnesums utt.). 

Pēdējais posms bērnu ballītes organizēšanā ir SCENĀRIJA IZVEIDOŠANA. Sapņu Rūķis piedāvā jau izveidotus bērnu ballīšu scenārijus (skat. zemāk!), kas ir pielāgoti konkrētam bērnu vecumposmam. Protams, ja ballītes scenāriju veido vecāki paši, tad nepieciešams sarakstīt vai galvā izdomāt spēles, rotaļas, atrakcijas, konkursus un citas dažādas ballītes aktivitātes. Visus ballītei nepieciešamos atribūtus nepieciešams sagādāt iepriekš un salikt vienā vietā jau pirms ballītes.

 
 

 

 

Tagad tikai atliek ķerties klāt visjautrākās, vissirsnīgākās un visneaizmirstamākās DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTES organizēšanai!

 

 

 

Bet visā plānošanas procesā, neaizmirsti par dzimšanas dienas KŪKU ar svecītēm un ļoti kāroto mazā jubilāra dzimšanas dienas DĀVANU!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ballītes organizēšana ir ļoti atbildīgs un rūpīgs darbs. Soli pa solim ir jāpārdomā viss jaukām svinībām nepieciešamais.