LatvianRussian (CIS)
 
Par mums

wwwIMG_8836

 

Esi sveicināts SAPŅU RŪĶA mājas lapiņā!

 

Ziemassvētku laikā darbīgie, raibcepurainie ziķeri ir satiekami pavisam bieži. Vai esi kādreiz domājis, ko rūķi dara visu gadu?

Tieši tāpat kā Tu, rūķi strādā ikdienas darbus, kādi nu kuram ir uzticēti, kā arī mācās dažādas gudrības meža skolā. Arī rūķiem ir jāprot lasīt vēstules, pierakstīt dažādu sēņu nosaukumus  un saskaitīt savas čības.

Tomēr visvairāk par visu rūķiem patīk ballēties. O, rūķu svinībās neiztikt bez jautrības un ampelēšanās! Dziesmas, dejas un rotaļas... Ievārījuma rauši, limonāde un skābeņu zupa... Rūķi prot atpūsties, kā sirds kāro.

 

 

 

 

SIA "SAPŅU RŪĶIS LV" darbojas kopš 2008. gada. Sapņu Rūķis no pasaku meža ir pārcēlies uz Rīgu un apmeties mājīgā namiņā TORŅAKALNĀ.

 

RŪĶA NAMIŅĀ ciemos tiek gaidīti dažādu vecumu bērni, lai nosvinēt dažnedažādākās ballītes un svinības. Namiņš ir mājīgs un omulīgs, īpaši pielāgots bērnu ballītēm. Torņakalna namiņā ir diko gaismas, ziepju burbuļu mašīna, TV foto un video rādīšanai, attiecīgais muzikālais noformējums, improvizēts "dārzs" un rūķu istaba. Namiņš ir pielāgots arī pašiem mazākajiem rūķēniem - mīksts paklājs rāpošanai, pārtinamais galdiņš un mazais podiņš.

 

Pie mums ir pieejama arī sniega mašīna (kas gan vasaras vidū var būt veldzējošāks par balta sniega pārslām:)

 

Sapņu Rūķa ballītes iespējams noorganizēt arī ārpus namiņa, ballēties gribētāju izvēlētajā vietā (izbraukumos).

 

Pie Sapņu rūķa bieži ciemiņi ir bērnu iemīļoti PASAKU TĒLI - Pepija Garzeķe, Salātlapiņa, Ledus sirds princeses, Karlsons, Sniegbaltīte, Salātlapiņa, Vinnijs Pūks, Alise no Brīnumzemes, Feju Krustmāmiņa, Klauniņi, Indiāņi, Princeses, Rūķi, Pirāti un citi (slepus varu pačukstēt, ka tie ir vieni no labākajiem bērnu pasākumu vadītājiem visā Rīgā).

 

 

Visjautrākās, vissirsnīgākās, visneaizmirstamākās

 

BALLĪTES UN SVINĪBAS BĒRNIEM

 

piedāvā SAPŅU RŪĶIS.

 

 

 

 

PASAKA PAR SAPŅU RŪĶI... (klikšķini un iepazīsimies!)